W dniu 25.01.2021r. Komitet Wiktorkowe Serduszko w Łękawie dokonał rozliczenia, a my postaramy się podsumować akcję... Pozytywne komentarze nie milkną! Mieszkańcy Gminy Rusiec - kolejny raz pokazaliście jak wiele jest w Was dobra! W "SŁODKĄ AKCJĘ DLA WIKTORKA" włączył się sztab ludzi! Dziękujemy wszystkim tym, którzy przygotowali przepyszne słodkości, sprzedawali je oraz kupili! Wierzyliśmy, że zbiórka zainicjowana i zorganizowana przez KGW Dąbrowianki we współpracy z sołtysami, wszystkimi KGW z terenu naszej gminy, stowarzyszeniem emerytów nie będzie Wam obojętna. Nie spodziewaliśmy się jednak tak ogromnego odzewu. Koła gospodyń od godz.8:00 do około godz. 11:00 sprzedały wszystkie przygotowane słodkości, czyli niemal 200 paczek! I w tym momencie:
🙂 z jednej strony radość, bo pierwsza tego rodzaju akcja okaże się sukcesem,
😔 z drugiej smutek, że nastąpi rozczarowanie z Waszej strony...
I znów nie zawiedliście - zbiórka trwała dalej, a Wasze wsparcie nie miało granic! Widać było wspólny cel - bez względu na to czy otrzymacie coś w zamian - chcieliście wspomóc leczenie Wiktorka Kruszyńskiego. Od godz. 17:00 ponownie na plac przed kościołem parafialnym w Ruścu trafiły kolejne wypieki i w ciągu godziny sprzedaż została zakończona.
___________________
Wyrazy wdzięczności kierujemy również do:
- Ks. Proboszcza Jana Furgały za wsparcie i promocję zorganizowanej akcji,
- Pana Mateusza Grabarza - Drukarnia Wielkoformatowa MAKAR - za bezpłatny druk materiałów reklamowych.
___________________
❤ Wiktorku, choć wiemy, że to "kropla w morzu" Twoich potrzeb, to wierzymy, iż te krople utworzą rwący potok, który będzie źródłem Twojego zdrowia! Życzymy Ci byś mógł się wreszcie cieszyć beztroskim dzieciństwem!
___________________
☑ Może któraś z sąsiednich gmin podbije kwotę zbiórki⁉
☑ Czy znajdą się odważni, którzy podejmą wyzwanie❓
☑ Cel jest szczytny❣ Do dzieła❣