Nazwa Sołectwa: Antonina
Sołtys: Wątroba Bogdan
Rada Sołecka: Izabela Wątroba ? przewodnicząca
Renata Wujak
Jerzy Ścigała

Nazwa Sołectwa: Annolesie
Sołtys: Bednarek Piotr
Rada Sołecka: Ryszard Brzozowski ? przewodniczący
Jadwiga Grzejdziak
Stanisław Łudczak
Katarzyna Andrusieczko
Marian Płuciennik

Nazwa Sołectwa: Aleksandrów
Sołtys: Sikora Łukasz
Rada Sołecka: Henryk Bednarek ? przewodniczący
Aneta Płuciennik
Jarosław Mateusiak

Nazwa Sołectwa: Dębina
Sołtys: Tomaszewicz Ewelina
Rada Sołecka: Renata Marciniak ? przewodnicząca
Piotr Strychalski
Mirosława Klepczyńska
Krzysztof Jastrząbek

Nazwa Sołectwa: Andrzejów
Sołtys: Telinga Elżbieta
Rada Sołecka: Weronika Głąb ? przewodnicząca
Irena Miksa
Halina Pilarczyk
Janina Jędrasik

Nazwa Sołectwa: Dąbrowa Rusiecka
Sołtys: Kozieł Ewa
Rada Sołecka: Piotr Sikora ? przewodniczący
Dorota Grenda
Ryszard Irzykowski
Grzegorz Jażdżyk
Łukasz Chojak
Erwina Frysiak

Nazwa Sołectwa: Dęby Wolskie
Sołtys: Sikora Katarzyna
Rada Sołecka:

Bieniek Zbigniew przewodniczący
Marek Słomian
Kapituła Iwona
Izydor Stanek
Zbigniew Krakowiak

Bogdan Stolarczyk


Nazwa Sołectwa: Jastrzębice
Sołtys: Konieczka Łukasz
Rada Sołecka:

Szczepański Mirosław przewodniczący
Ewa Krasowska
Wójcikowski Zbigniew
Pluta Małgorzata
Lubiak Patryk

Konieczka Ewelina


Nazwa Sołectwa: Korablew
Sołtys: Dziewanda Agnieszka
Rada Sołecka: Kusiak Katarzyna przewodniczący
Krysiak Danuta
Ochocki Szymon
Kałużna Teresa
Koćmierowska Agnieszka

Nazwa Sołectwa: Krasowa
Sołtys: Mrozowska Elżbieta
Rada Sołecka: Dariusz Kwieciński - przewodniczący       Barbara Białek
Helena Jędrasiak

Nazwa Sołectwa: Kuźnica
Sołtys: Grażyna Słomian
Rada Sołecka: Krzysztof Papuga przewodniczący
Barbara Moszyńska
Agnieszka Wróbel
Jacek Studziński

Nazwa Sołectwa: Mierzynów
Sołtys: Płóciennik Marek
Rada Sołecka: Łopata Zbigniew przewodniczący
Bryła Małgorzata
Brożyna Marta

Nazwa Sołectwa: Nowa Wola
Sołtys: Szymczak Paweł
Rada Sołecka: Małgorzata Szymczak ? przewodnicząca
Edmund Łopata
Darek Gulczyński

Nazwa Sołectwa: Prądzew
Sołtys: Mularczyk Bożena
Rada Sołecka: Sylwester Kwaśniak ? przewodniczący
Błażej Frysiak
Marcel Frysiak
Ireneusz Włodarczyk
Monika Janowska

Nazwa Sołectwa: Rusiec I
Sołtys: Ciężka Aneta
Rada Sołecka: Rafał Rabenda przewodniczący
Grzegorz Mendak
Renata Dziedzic
Łukasz Miksa
Marzena Stasiak

Nazwa Sołectwa: Rusiec II
Sołtys: Tomasz Miksa
Rada Sołecka: Jan Ceglarek - przewodniczący
Dariusz Ochocki
Jan Wlazłowski
Krzysztof Buczek
Marek Bartoszewski

Nazwa Sołectwa: Wola Wiązowa
Sołtys: Walkowiak Mariusz
Rada Sołecka: Wiesław Kowalczykprzewodniczący                          Piotr Kuropatwa
Bogdan Łudczak
Monika Zimna                  Dariusz Fiuk                     Bogdan Łudczak

Nazwa Sołectwa: Wincentów
Sołtys: Chinalska Anna
Rada Sołecka: Jerzy Hassingier przewodniczący
Jadwiga Wojcieszek
Krzysztof Szczytowski
Magdalena Bieniek
Agnieszka Puchała

Nazwa Sołectwa: Zalasy
Sołtys: Sławomir Mizera
Rada Sołecka: Dariusz Biniecki - przewodniczący
Zdzisław Urbaniak
Żaneta Wiśniewska
Agnieszka Cajgler
Grzegorz Kałużny

Nazwa Sołectwa: Zakurowie
Sołtys: Małecki Marcin
Rada Sołecka: Małgorzata Cywińska przewodniczący
Dorota Leśniak
Ragina Pluta
Aneta Działkowska

 

mapa.jpg

Miejscowości niesołeckie:

Bolesławów, Dąbrówki Kobylańskie, Dęby Wolskie-Kolonia, Fajnów, Koch, Kurówek Prądzewski, Leśniaki, Pawłów, Salomejów, Zagrodniki.