Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, swobodnie komunikować się podczas zagranicznych podróży?
Jeśli spełniasz poniższe warunki rekrutacji to zapraszamy od października na bezpłatne szkolenia z języka angielskiego.

W ofercie są zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i tych zaawansowanych.

Masz szansę podjąć naukę na poziomie dostosowanym do Twoich umiejętności.
Zapraszamy!

plakat_-_j_angielski.jpg

Zastanawiasz się na instalacją fotowoltaiczną, ale nie wiesz czy Ci się to opłaca? Skontaktuj się z doradcą energetycznym, który pomoże również w pozyskaniu dofinansowania nawet do 5000zł.

Szczegóły na ulotce.

 

0001

GDDKiA.jpg

GDDKiA -1.jpg

W sobotnie popołudnie 13 lipca br. w Dąbrowie Rusieckiej odbył się XIV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rusiec. W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn: Aleksandrów, Dąbrowa Rusiecka, Oldboy Rusiec, Wola Wiązowa, Zjednoczeni Wola Wiązowa i Zalasy. Zespoły podzielono na dwie grupy, w których rozegrano mecze „każdy z każdym”. Do półfinałów awansowały drużyny: z grupy I – Zalasy i Oldboy Rusiec oraz z grupy II – Aleksandrów i Dąbrowa Rusiecka. W meczu finałowym spotkały się Zalasy i Aleksandrów. Pojedynek tych drużyn zakończył się wynikiem 3:1 dla Zalasów.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - Zalasy

II miejsce - Aleksandrów

III miejsce - Dąbrowa Rusiecka

Zwycięskie grupy zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Wójta Gminy Rusiec. Przyznano dwa wyróżnienia: dla najlepszego bramkarza turnieju - Mateuszowi Banasiakowi (Dąbrowa Rusiecka) i dla najlepszego zawodnika turnieju - Łukaszowi Mielczarkowi (Zalasy). Arbitrami spotkania byli Jacek Czarnojan i Mariusz Kałużny.

Dziękujemy za współpracę Sołectwu Dąbrowa Rusiecka oraz za okazane wsparcie firmie P.P.H.U. „KABAD” Agata Drzazga.

1__kopia.jpg