Zastanawiasz się na instalacją fotowoltaiczną, ale nie wiesz czy Ci się to opłaca? Skontaktuj się z doradcą energetycznym, który pomoże również w pozyskaniu dofinansowania nawet do 5000zł.

Szczegóły na ulotce.

 

0001

GDDKiA.jpg

GDDKiA -1.jpg

W sobotnie popołudnie 13 lipca br. w Dąbrowie Rusieckiej odbył się XIV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rusiec. W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn: Aleksandrów, Dąbrowa Rusiecka, Oldboy Rusiec, Wola Wiązowa, Zjednoczeni Wola Wiązowa i Zalasy. Zespoły podzielono na dwie grupy, w których rozegrano mecze „każdy z każdym”. Do półfinałów awansowały drużyny: z grupy I – Zalasy i Oldboy Rusiec oraz z grupy II – Aleksandrów i Dąbrowa Rusiecka. W meczu finałowym spotkały się Zalasy i Aleksandrów. Pojedynek tych drużyn zakończył się wynikiem 3:1 dla Zalasów.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - Zalasy

II miejsce - Aleksandrów

III miejsce - Dąbrowa Rusiecka

Zwycięskie grupy zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Wójta Gminy Rusiec. Przyznano dwa wyróżnienia: dla najlepszego bramkarza turnieju - Mateuszowi Banasiakowi (Dąbrowa Rusiecka) i dla najlepszego zawodnika turnieju - Łukaszowi Mielczarkowi (Zalasy). Arbitrami spotkania byli Jacek Czarnojan i Mariusz Kałużny.

Dziękujemy za współpracę Sołectwu Dąbrowa Rusiecka oraz za okazane wsparcie firmie P.P.H.U. „KABAD” Agata Drzazga.

1__kopia.jpg

OBWIESZCZENIE

Komisji Okręgowej Nr 6 w Ruścu

z dnia 5 lipca 2019 r.

         Na podstawie § 14 ust. 3 Uchwały Nr 1/2019 Krajowej Rady Izb Rolniczych z dnia 25 lutego 2019r. w sprawie szczegółowych zasad i trybu przeprowadzania wyborów do walnych zgromadzeń izb rolniczych Komisja Okręgowa Nr 6 w Ruścu zawiadamia członków Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego, że w okręgu wyborczym Nr 6 w Ruścu w wyborach do Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego zgłoszona liczba kandydatów jest równa liczbie mandatów wybieranych w/w okręgu wyborczym. Wobec powyższego głosowania się nie przeprowadza a za wybranych członków Rady Powiatowej Komisja Okręgowa uznaje zarejestrowanych kandydatów:

 

  1. SŁOMIAN MAREK JANUSZ

          zam. Dęby Wolskie Kolonia 20, lat 54, okręg wyborczy nr 6

         

  1. ŚMIAŁKOWSKI MARCIN

         zam. Jastrzębice 11, lat 48, okręg wyborczy nr 6

 

      

               Przewodniczący Komisji Okręgowej

                                                                            /-/ Joanna Foltyńska