Zadaniem Gminnego Ośrodka Kultury w Ruścu jest wspieranie i rozbudowa zainteresowań mieszkańców naszej gminy oraz wspieranie oddolnych inicjatyw, które przyczyniają się do rozwoju życia kulturalnego. Powołując się na wspomniane zadania placówka GOK wspomaga wszystkich tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności lub rozwijać swoje pasje.

    Dzieciom i młodzieży proponujemy naukę tańca, a także naukę gry na instrumentach klawiszowych oraz gitarze. We wtorki i czwartki młodzi mieszkańcy naszej gminy mają również możliwość doskonalić posługiwanie się językiem angielskim. Wśród pań niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się zajęcia aerobiku i zumby, które odbywają się w GOK w poniedziałki, środy i czwartki. Również panowie znajdą coś dla siebie. Wspierając lokalne inicjatywy i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców GOK udostępnił salę miłośnikom gry w tenisa stołowego.

ZAJCIA-W-GOK.jpg

Bliższe informacje odnośnie proponowanych zajęć można uzyskać w placówce GOK lub pod numerem telefonu 43 676 61 25.