Ułatwienia dostępu

Skip to main content

10.836,00 ZŁ PRZEKAZALIŚCIE WIKTORKOWI

26 stycznia, 2021
W dniu 25.01.2021r. Komitet Wiktorkowe Serduszko w Łękawie dokonał rozliczenia, a my postaramy się podsumować akcję… Pozytywne komentarze nie milkną! Mieszkańcy Gminy Rusiec – kolejny raz pokazaliście jak wiele jest w Was dobra! W „SŁODKĄ AKCJĘ DLA WIKTORKA” włączył się sztab ludzi! Dziękujemy wszystkim tym, którzy przygotowali przepyszne słodkości, sprzedawali je oraz kupili! Wierzyliśmy, że zbiórka zainicjowana i zorganizowana przez KGW Dąbrowianki we współpracy z sołtysami, wszystkimi KGW z terenu naszej gminy, stowarzyszeniem emerytów nie będzie Wam obojętna. Nie spodziewaliśmy się jednak tak ogromnego odzewu. Koła gospodyń od godz.8:00 do około godz. 11:00 sprzedały wszystkie przygotowane słodkości, czyli niemal 200 paczek! I w tym momencie:
???? z jednej strony radość, bo pierwsza tego rodzaju akcja okaże się sukcesem,
???? z drugiej smutek, że nastąpi rozczarowanie z Waszej strony…
I znów nie zawiedliście – zbiórka trwała dalej, a Wasze wsparcie nie miało granic! Widać było wspólny cel – bez względu na to czy otrzymacie coś w zamian – chcieliście wspomóc leczenie Wiktorka Kruszyńskiego. Od godz. 17:00 ponownie na plac przed kościołem parafialnym w Ruścu trafiły kolejne wypieki i w ciągu godziny sprzedaż została zakończona.
___________________
Wyrazy wdzięczności kierujemy również do:
– Ks. Proboszcza Jana Furgały za wsparcie i promocję zorganizowanej akcji,
– Pana Mateusza Grabarza – Drukarnia Wielkoformatowa MAKAR – za bezpłatny druk materiałów reklamowych.
___________________
❤ Wiktorku, choć wiemy, że to „kropla w morzu” Twoich potrzeb, to wierzymy, iż te krople utworzą rwący potok, który będzie źródłem Twojego zdrowia! Życzymy Ci byś mógł się wreszcie cieszyć beztroskim dzieciństwem!
___________________
☑ Może któraś z sąsiednich gmin podbije kwotę zbiórki⁉
☑ Czy znajdą się odważni, którzy podejmą wyzwanie❓
☑ Cel jest szczytny❣ Do dzieła❣