Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Informacja

17 maja, 2023

Pacjentów zdeklarowanych w Ośrodku Zdrowia w Ruścu, ul. Mickiewicza 5 Rusiec informujemy, iż nowy świadczeniodawca działający w Grupie Łodzianin z uwagi  na brak porozumienia z NFZ nie rozpocznie działalności w w/w placówce. Powyższa decyzja oznacza również, iż wskazywana wcześniej NZOZ Przychodnia Lekarska „SIWY”, ul. Sienkiewicza 14,  97-425 ZELÓW nie będzie świadczyć tymczasowej opieki zdrowotnej.

 

Poniżej przekazuję informację, która ukazała się na stronie Narodowego Funduszu Zdrowia w Piotrkowie Trybunalskim.

„Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje, że z dniem 30 kwietnia 2023 roku na wniosek Świadczeniodawcy rozwiązana została umowa w zakresie lekarza poz, pielęgniarki poz, położnej poz oraz medycyny szkolnej z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej ARMED  Przychodnią Lekarską w Ruścu.

Świadczeniodawca realizujący umowę najbliżej ww. lokalizacji w zakresie świadczeń lekarza poz, to

  • Neuca Med. Spółka z o.o. w Ruścu ul. Dąbrowskiego 18

Informacje o świadczeniodawcach realizujących świadczenia w rodzaju podstawowej opieki zdrowotnej można uzyskać dzwoniąc pod nr  800 190 590 bezpłatnej Telefonicznej Informacji Pacjenta  czynny 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę  lub na stronie internetowej w zakładce „Gdzie się leczyć”.

Źródło: Delegatura ŁOW NFZ w Piotrkowie Trybunalskim”

 

Za zaistniałą sytuację przepraszamy. O podejmowanych działaniach będziemy informować na bieżąco.