Accessibility Tools

Skip to main content

Webinarium pn. „Innowacyjna firma – wsparcie dla przedsiębiorstw z Funduszy Europejskich”

1 kwietnia, 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Innowacyjna firma – wsparcie dla przedsiębiorstw z Funduszy Europejskich”.

Webinarium odbędzie się 7 kwietnia 2021 r. w godz. 10:00 – 11:15. Organizatorem webinarium jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie.

Program webinarium

  1. Wprowadzenie do webinarium.
  2. Omówienie zakresu naboru wniosków w ramach Poddziałania 2.3.1 Innowacje w MŚP, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, w szczególności z obszaru:

– wydatków kwalifikowalnych;

– oceny formalnej i merytorycznej;

– zasad przygotowania wniosku o dofinansowanie;

– przykładów dobrych praktyk.

  1. Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
  2. Pytania i odpowiedzi – panel z udziałem przedstawicieli Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/4728-webinarium-pn-innowacyjna-firma-wsparcie-dla-przedsiebiorstw-z-funduszy-europejskich  pod przyciskiem „Weź udział”.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Plakat_A4_2021-1.jpg