Ułatwienia dostępu

Skip to main content

ZAWODY STRZELECKIE OSP

26 października, 2021
 
Klub Strzelectwa Sportowego „Salwa” Szczerców, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bełchatowie oraz OSP KSRG Rusiec 16 października br. zorganizowali XI Powiatowe Zawody Strzeleckie Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Bełchatowskiego. Na strzelnicy sportowej w Grabicy swoje umiejętności zaprezentowały drużyny z OSP: Rusiec, Szczerców, Kluki, Podwody, Ludwików, Bełchatów, Osina, Osiny i Zelów. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr oraz Wójt Gminy Rusiec Damian Szczytowski. Mimo, iż były to zawody i każdy starał się osiągnąć jak najlepszy wynik to bez wątpienia wydarzeniu towarzyszyła wręcz rodzinna atmosfera.
Z terenu naszej gminy do zawodów zgłosiły się 4 drużyny z rusieckiej jednostki. W klasyfikacji drużynowej i indywidualnej nie mieli sobie równych!
???? I miejsce – drużyna męska
???? I miejsce – drużyna żeńska
???? I miejsce – drużyna męska MDP
???? II miejsce – drużyna żeńska MDP
???? Najlepszy strzelec – Marek Kałuziak
_______________________________________________________________________
Życzymy dalszych sukcesów, tym bardziej, że dla większości naszych zawodników
była to pierwsza przygoda ze strzelectwem sportowym.